Kasutaja pistik poolt lisatud luuletused ja salmid - leht 56
Alles oli emal väike beebi
aina tatsas mööda tuba.
Pea tal märg ja juuksed sassis
oma kõhu tühjaks rassis.
Tuli uperdades kööki
rippus põlles, nõudes sööki.
Aga täna Mari juba suur
seljas kleit tal täitsa uus!
aina tatsas mööda tuba.
Pea tal märg ja juuksed sassis
oma kõhu tühjaks rassis.
Tuli uperdades kööki
rippus põlles, nõudes sööki.
Aga täna Mari juba suur
seljas kleit tal täitsa uus!
Lisas: pistik | Lisatud: 25.06.2017 13:54 | Otselink Alles oli emal väike beebi aina tatsas mööda tuba. Pea | Saada e-kaardiga Alles oli emal väike beebi aina tatsas mööda tuba. Pea
Natuke jäme,
veidike tüse,
hästi täpne,
hoolas, lahke.
Naljanina,
minu isa.
Rohkesti vaprust,
vähe kartust,
palju tarkust,
lapselikkust.
Palju õnne Sünnipäevaks
Kallis isa!
veidike tüse,
hästi täpne,
hoolas, lahke.
Naljanina,
minu isa.
Rohkesti vaprust,
vähe kartust,
palju tarkust,
lapselikkust.
Palju õnne Sünnipäevaks
Kallis isa!
Täna on mu sünnipäev,
see on jube tore päev.
Kinke täis on kogu tuba,
ema soovib õnne juba.
see on jube tore päev.
Kinke täis on kogu tuba,
ema soovib õnne juba.
Lisas: pistik | Lisatud: 13.06.2017 17:43 | Otselink Täna on mu sünnipäev, see on jube tore päev. Kinke | Saada e-kaardiga Täna on mu sünnipäev, see on jube tore päev. Kinke
Õitesse peidetud on silmailu,
lillenuppu soojaid sõnu,
varde ilmatumat elu pikkust,
lehtedesse rohkelt rikkust ...
lillenuppu soojaid sõnu,
varde ilmatumat elu pikkust,
lehtedesse rohkelt rikkust ...
Säravalt aastad sul läinud on,
lennukalt homsesse astud.
Nii ka me soovid just täna on,
võta need rõõmuga vastu.
Igasse päeva sul soovime head,
vahel lubatud ka (pohmas pead) või (mõned vead)
kuid õnne - seda just igasse hetke,
mida iganes Sa ka ei võtaks ette.
lennukalt homsesse astud.
Nii ka me soovid just täna on,
võta need rõõmuga vastu.
Igasse päeva sul soovime head,
vahel lubatud ka (pohmas pead) või (mõned vead)
kuid õnne - seda just igasse hetke,
mida iganes Sa ka ei võtaks ette.
Lisas: pistik | Lisatud: 16.05.2017 21:55 | Otselink Säravalt aastad sul läinud on, lennukalt homsesse astud. Nii ka | Saada e-kaardiga Säravalt aastad sul läinud on, lennukalt homsesse astud. Nii ka
Olgu su sünnipäev lihtsalt kõigi aegade parim!
Lisas: pistik | Lisatud: 16.05.2017 21:53 | Otselink Olgu su sünnipäev lihtsalt kõigi aegade parim! | Saada e-kaardiga Olgu su sünnipäev lihtsalt kõigi aegade parim!
Minu ema
Kuidas elada emata?Mida ma teeksin küll temata?
Temalt saan endale
sooja ja valguse,
sammude pikkuse
elutee alguses.
Temalt saan puhtad
ja ausamad mõtted,
tööde ja mängude
paremad võtted.
Tema mu mured ja soovid
loeb silmadest,
päikese välja toob
vihmastest ilmadest.
Tema on ainus,
ei rohkem, ei vähem,
ta on mu sõber,
kõikidest lähem.
Mida ma teeksin küll temata,
kuidas elada emata?
Noor ema
Minu emal on ilus nägu.Minu ema on noor ja nägus,
teda tihti, tõsi - tõeks,
peetakse mu suureks õeks.
Ainult päike on maailmas ainuke,
ainult ema on maailmas ainuke.
ainult ema on maailmas ainuke.
Lisas: pistik | Lisatud: 12.05.2017 23:06 | Otselink Ainult päike on maailmas ainuke, ainult ema on maailmas ainuke. | Saada e-kaardiga Ainult päike on maailmas ainuke, ainult ema on maailmas ainuke.
Laul minu emast
See laul siin on minu emast.Ka sinu emast on see,
sest tundub, et mõneski mõttes
on emad meil sarnased.
Kord jooksin ta undrukusabas...
Eks sina ju jooksnud ka?
Ning armsamat ema naerust
ei mõistnud me mõtelda.
Ei ühtegi suuremat kurbust
me kandnud koos temaga,
ta selle vaid endale võttis.
Mis kindlus on emaga!
Et lapsed neil sirgumas suureks,
emad vahel ei usugi vist,
sest kuidagi jätta ei tihka
nad meie eest võitlemist.
See laul siin on minu emast.
Ka sinu emast on see.
Sest tundub, et mõneski mõttes
kõik emad on sarnased.
Lisas: pistik | Lisatud: 12.05.2017 23:01 | Otselink Laul minu emast | Saada e-kaardiga Laul minu emast





