Kasutaja pistik poolt lisatud luuletused ja salmid - leht 60
Ma tahaks sulle soovida midagi head.
Aga tead - nii häid sõnu,
mis sulle soovida tuleks
pole veel loodud.
Ja kui luuakse, siis esimesed
ja kõige kaunimad neist on sulle.
Aga tead - nii häid sõnu,
mis sulle soovida tuleks
pole veel loodud.
Ja kui luuakse, siis esimesed
ja kõige kaunimad neist on sulle.
Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2016 19:38 | Otselink Ma tahaks sulle soovida midagi head. Aga tead - nii | Saada e-kaardiga Ma tahaks sulle soovida midagi head. Aga tead - nii
Tuleta meelde seda päeva,
kui me sõpradeks saime.
Tee kõik selleks,
et meil ei tuleks seda päeva,
mil me võõraks jääme.
kui me sõpradeks saime.
Tee kõik selleks,
et meil ei tuleks seda päeva,
mil me võõraks jääme.
Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2016 19:37 | Otselink Tuleta meelde seda päeva, kui me sõpradeks saime. Tee kõik | Saada e-kaardiga Tuleta meelde seda päeva, kui me sõpradeks saime. Tee kõik
Kui sul pole kedagi jäänud,
keda võiksid usaldada,
kellele oma südant puistata,
siis tea - maailmas on üks inimene,
kes sind usaldab
ja sulle kõik andestab -
see olen mina.
keda võiksid usaldada,
kellele oma südant puistata,
siis tea - maailmas on üks inimene,
kes sind usaldab
ja sulle kõik andestab -
see olen mina.
Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2016 19:37 | Otselink Kui sul pole kedagi jäänud, keda võiksid usaldada, kellele oma | Saada e-kaardiga Kui sul pole kedagi jäänud, keda võiksid usaldada, kellele oma
Soovin, et sa kunagi
... ei hilineks viimasele rongile.... kontserdil valel ajal ei plaksutaks.
... ei eksiks, kas tegemist on proua
või preiliga.
... ei avastaks, et sul on piletid
eilsele etendusele.
... ei esineks kiidukõnega inimese auks,
keda sa ei tunne.
... ei kaotaks oma pangakaarti.
... ei omaks televiisorit, mis kõige
otsustavamal hetkel vussi läheb.
... ei peaks hoolitsema potilille eest, mis
täpselt päev enne sõbra tagasitulekut
ära närtsib.
... ei unustaks võtmeid tuppa lauale.
Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2016 19:36 | Otselink Soovin, et sa kunagi | Saada e-kaardiga Soovin, et sa kunagi
Minu soovid sulle
Et sul alati oleks keegi, kellega võid jagada omarõõme ja muresid.
Et sul ikka õnnestuks saada just seda, mida juba
kaua igatsenud oled.
Et sul oleks palju helgeid unelmaid,
mis valgustaksid
pimedaidki päevi.
Et leiaksid rõõmu, avades oma lemmikraamatu,
kuulatades lehtede krabinat ning sõnade
vastukaja sinus eneses.
Et oskaksid näha kevadet - imet,
mis alati üllatab rohkem,
kui sa oskasid loota.
Et mõistaksid laste kingitud rõõmu:
närtsinud võilillekimbust,
pisut lutsitud kommist,
maast leitud käbist,
paist
Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2016 19:34 | Otselink Minu soovid sulle | Saada e-kaardiga Minu soovid sulle
Palju õnne soovime,
tervist jõudu jagame.
Suuri sõnu me ei tee,
olgu pikk su elutee.
tervist jõudu jagame.
Suuri sõnu me ei tee,
olgu pikk su elutee.
Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2016 19:31 | Otselink Palju õnne soovime, tervist jõudu jagame. Suuri sõnu me ei | Saada e-kaardiga Palju õnne soovime, tervist jõudu jagame. Suuri sõnu me ei
Lumi sajab maha taas
kõik on valge juba maas
Lumi katnud metsad, teed
kõik valge nagu pärlikee.
Nüüd katused on kaetud taas
ja akendel härmatis ka.
Näe, jõulumees sealt tuleb
üle sätendava lume.
kõik on valge juba maas
Lumi katnud metsad, teed
kõik valge nagu pärlikee.
Nüüd katused on kaetud taas
ja akendel härmatis ka.
Näe, jõulumees sealt tuleb
üle sätendava lume.
Lisas: pistik | Lisatud: 11.12.2015 22:01 | Otselink Lumi sajab maha taas kõik on valge juba maas Lumi | Saada e-kaardiga Lumi sajab maha taas kõik on valge juba maas Lumi
Jõuluvana, küll on hea,
kui mind ikka meeles pead.
Väsisid sa oma tööga?
Kartsin, sõidad äkki mööda,
jääd saani peale tukkuma
võid sealt teele kukkuda.
Jõudsid meie ukse taha,
nüüd ma rahunesin maha.
Kui sa ükskord jälle tuled,
süütan akna peale tuled.
Pühin sulle puhtaks raja
suure teeni, kui on vaja.
kui mind ikka meeles pead.
Väsisid sa oma tööga?
Kartsin, sõidad äkki mööda,
jääd saani peale tukkuma
võid sealt teele kukkuda.
Jõudsid meie ukse taha,
nüüd ma rahunesin maha.
Kui sa ükskord jälle tuled,
süütan akna peale tuled.
Pühin sulle puhtaks raja
suure teeni, kui on vaja.
Lisas: pistik | Lisatud: 11.12.2015 22:00 | Otselink Jõuluvana, küll on hea, kui mind ikka meeles pead. Väsisid | Saada e-kaardiga Jõuluvana, küll on hea, kui mind ikka meeles pead. Väsisid
Erilisi kauneid hetki,
rõõmutuid,
Päiksepaistelist soojust,
lõputult.
Armastust, hellust
kordumatult.
Kirge, õrnust õhus
meeletult.
Vanu, uusi mälestusi
jäädavalt.
Õnne, tervist
igasse aastasse.
rõõmutuid,
Päiksepaistelist soojust,
lõputult.
Armastust, hellust
kordumatult.
Kirge, õrnust õhus
meeletult.
Vanu, uusi mälestusi
jäädavalt.
Õnne, tervist
igasse aastasse.
Õnnelugu
Ükski väike põnnei küsi mis on õnn
ükski laps ei pelga aja kulgu
nagu võluväel
uus on iga päev
laps mõtleb, see, mis tulema peab, tulgu
Kes küsib mis on õnn
ja pärib kus ta on
ei tunne rõõmu lihtsast elamisest
ei tasu soovida
ports välja loosida
sest õnn on kinni meie mõtlemises
Õnn jõlgub metsas ja õnn luusib linnas,
Vahel end põõsastes peidab,
Ära siis lase tal kaduma minna,
Meelt ära kunagi heida,
Püüa ta alati leida.




