Luuletused ja salmid igaks tähtpäevaks ja elujuhtumiks - leht 217
Sõber
Tänud sulle sõber hea.Tegid jälle tuju heaks.
Soovin, et ka sinu uni,
kestaks kohe hommikuni.
Ja see päev mis ootab ees,
leiaks sinu juurde tee.
Ja kui naeratad sa talle,
mõnus päev sind ootab jälle..
Sõber, kas sa tead
Sõber, kas sa tead?homme tegema sa pead,
kingitusi igat sorti,
ning ka natukene torti.
Ja kui kõik on ära söödud,
kingipakid lahti löödud,
Siis pead tegema sa salli,
kõigile ka ühe kalli.
Lisas: murasko | Lisatud: 07.02.2014 00:56 | Otselink Sõber, kas sa tead | Saada e-kaardiga Sõber, kas sa tead
Sõber hea
Sõpru siin ja sõpru seal,uksest-aknast sisse poeb.
Ei nad lase jääda tuttu,
räägivad sul kuulujuttu.
On ju ammu teada tõde,
parim sõber sulle õde.
Õnn
Õnn ei ole ime mingi,ei ta kanna kuldseid kingi.
Teda otsida ei tasu,
Imemaal - ta seal ei asu.
Õnn on soe ja ilus kodu,
mis on just su enda nägu.
Õnn on töö ja õnn on sõbrad,
kes sind täna õnnitlevad!!!
Sünnipäeva hommik
Hommikul kui silmad avad,tervitab sind tuule hoog,
oled jälle aasta vanem
minu poolt sul õnnesoov.
Lisas: murasko | Lisatud: 07.02.2014 00:49 | Otselink Sünnipäeva hommik | Saada e-kaardiga Sünnipäeva hommik
Soovid
Soovin sulle õnne, rikkust,soovin sulle elu pikkust
nagu liiva mere ääres
nagu kirpe püksisääres,
nagu kände kõveraid
olgu sinul kallimaid!
Keelatud armastus
Miks inimesed üksteist ihates,tahavad suhelda teineteist vihates.
Kas elu pole liialt üürike,
et keelata end allumast himule?
Lihtsalt olla ja teha, nautida elu -
selles ju peitubki elu võlu.
Olla mõistlik, samas riivatult pöörane,
vahel vallatu, lausa tiirane.
Miks ketis peame hoidma omaenese mina,
käima köit mööda kontsade peal.
On ju võrratu armastada kõike enese ümber
olla lihtsalt vaba, lõbus ja hea...
Lisas: murasko | Lisatud: 07.02.2014 00:34 | Otselink Keelatud armastus | Saada e-kaardiga Keelatud armastus
Mina
NII KUIS OLEMAS ON PIMEDUS JA VALGUS,NII IGA LÕPP ON UUE ASJA ALGUS.
IGAS INIMESES OLEMAS ON HEAD
SINA ISE SELLE ÜLES LEIDMA PEAD.
PEALE VIHMA VÄLJA TULEB PÄIKSEKIIR
OLULINE IGA HETK JA IGA VIIV.
NII KUIS MÕTLEN, NII KA LÄHEB
MUL PÕUES PÄIKE JA HINGES TÄHED.
MA JULGEN OLLA JULGE
MA JULGEN NUTTA, NAERDA KA.
SAAN ISE PAREMAKS
JA TEISEDKI KOOS MINUGA.
MA TÄNAN, ET MA SÜNDISIN
MA TÄNAN, ET MA ELAN,
MA TÄNAN, ET TAASSÜNDISIN,
ET MAAILM JÄLLE KENAM.
NÜÜD TEAN, MIS TAHAN
JA MUUDAN, MIS SUUDAN.
TEAN KUHU MA LÄHEN
JA TEAN, ET MA VÕIDAN.
MA VAATAN NÜÜD ROHKEM
JA NÄEN ROHKEM – MU MAAILM ON IMESID TÄIS!
MA KUULAN NÜÜD ROHKEM
JA KUULEN ROHKEM – NII LIHTSALT SEE ASI JUST KÄIB.
MA ARMASTAN ENNAST
JA ARMASTAN TEID.
SEE AVATUS, ARMASTUS
JUHTIGU MEID!
Ootuses
Ma ootan, kuni väiksed tõrud sirgunudon suureks puuks.
Mu pilk on märg. Mu salajõud on virgunud.
Mu hing jääb truuks…
Õnne seos
Õnn on inimese enda teha,sünnib tema mõtetest ja teost,
Elab meeltes,südames ja kehas,
võrsub töökast,tahtekindlast peost.
Meie õnn ei ela võõrais linnus,
kaugeil saartel,külades ja teil,
ei,ta elab püsivuses,innus,
elab kodukoldeis,elab meis.
Õnn on inimese käterammus.
Raskusteski kätkeb õnne eos.
Õnn on mõistuse ja kindla sammu,
Töö ja rõõmu katkematu seos.





