Kasutaja 52eiko poolt lisatud luuletused ja salmid - leht 12
Veendumus on südames
Veendumus on südames, mind armastad,mu sügavaimad haavad Sa parandad.
Su armastus on mõõtmatu
mis ei lase minust lahti eal
ja sa oled just seal,
kust sind otsida ma ei tea.
Ka kõige tugevama müüri mu ees,
muudad sa rahuks mu sees.
Kui olen kõige sügavaimas orus,
saadab mind su armastus.
Ja ma tean, et sa andsid end minu eest,
oma elu lunastades.
Veendumus on südames, mind armastad,
olen kindel oma Jeesuses.
Lisas: 52eiko | Lisatud: 11.01.2017 18:17 | Otselink Veendumus on südames | Saada e-kaardiga Veendumus on südames
Esimene kohtumine
See päiksekiir mis üleval paistab,see hetk kui suudlesid mind.
Su kaunid silmad,
MIS vólusid mind.
See hetk kui särasin,
siin!
Su soojad kallistused,
neid just ihkan.
Su ilusad huuled,neid kogu aeg hindan.
Tahaks sulle öelda armasta mind veel ja veel!
Su lóbusad naljad,
mind veelkord ajad naerma.
Sind suudelda soovin,
su kätevahele soovin!
Lisas: 52eiko | Lisatud: 11.01.2017 18:16 | Otselink Esimene kohtumine | Saada e-kaardiga Esimene kohtumine
Südameheadus
Südamest saabõnnesoove,
vaid südamesse anda.
Südames on nurki,
hoove,
kus ainult headust kanda!
Unistusemaa
Viplala ma olla tahaks,tinistaks, kui aega leidub.
Võluks heaks, kes olnud paha,
mured võtaks neilt, kes heitund.
Öötaevas särama seaks Kuu
ja päeval päiksekiiri jagaks.
Teeks nii, et suvi oleks kuum
ning karu ikka talvel magaks.
Ma teeks, et sõdu maal ei oleks,
ja katastroofid kaoksid sootuks.
Et näljas lapsi kuskil poleks,
ning täituks iga väiksem lootus.
Kuid elu kahjuks hoopis muu,
ei Viplalat must iial saa.
Nii läheb mõtteist muigel suu,
sest see vaid unistusemaa.
Aasta 2017
Las sellel päeval pole maas pehmet lund,Las külmataat lonkab nii kaua kui vaja,
Meil nii kui nii täna ei tule veel und,
Meil möödunud aastasse vaadata vaja.
Kes saavutas midagi väga suurt
Kel kannatust jätkus kinkida rõõmu,
Kes hävitas vananend kurjajuurt,
Kelle abil sai ühiskond värsket sõõmu.
Head vana ja uut mu kallis inimeseraas
Mu kallis kõige kaugem sõber,
Las uuel aastal kasvab õnneõite aas
Just seal kus vaja on kõik jalge ees maas.
Rakvere jõulupuu
Ühel väiksel Eesti linnal,hakkas kuusest hale.
Metsa nad ei tahtnud minna,
raiumine vale!
Nii neil tekkis mõte hea,
sätiks pilpad kuuseks.
Keset linna selle seaks,
aseaineks puule.
Mõeldi, loodi - teos sai püsti,
rohelised lambid üll.
Rahva hulgas tehti testi,
tuli välja - meeldis küll.
Vanu aknaid teisel aastal,
laoti nagu klotse.
Ei me nüüdki metsa laasta,
see, kui appikutse.
Klaasid värvilised said,
näis, kui valgusfoor.
Murti müüte - ahelaid,
laulis kiidukoor.
Väikelinnas targad mehed,
nüüdki kuusk jäi metsa.
Kuuse moodi jõuluehe,
hammasrattaid ketrab.
Kellel meeldib, kellel mitte,
leidub neid, kes halab.
Ainult julgeil sünnib hitte,
kuusepuuke elab!
Lisas: 52eiko | Lisatud: 28.12.2016 20:03 | Otselink Rakvere jõulupuu | Saada e-kaardiga Rakvere jõulupuu
Südameheadus
Südamest saabõnnesoove,
vaid südamesse anda.
Südames on nurki,
hoove,
kus ainult headust kanda!
Uus aasta
Uuel aastal uued vead,ennast parandama pead.
End kätte võta sa,
palju rõõmu tunne ka.
Hoia terve täna klaas,
uuel aastal kohtume taas.
Tulevane aastavahetus
Kui sa saadad vana ära,ära sellest palju plära!!
Ei pea silmas armastust,
see võib minna rooste just!
Aastaga on teine asi,
ta on sogasem kui vesi.
Seda pead sa kurnama,
ennem kui tast aru saad.
Ütle veel,et vana arm?
Elu paraku on karm!
Karm- kuid siiski õiglane,
selgeks saamas mulle see.
Siis kui tuleb aasta uus,
hoopis uued maigud suus!
Uusi mõtteid mõlgutad,
vaikselt jalgu kõlgutad.
Kas siis tõesti saabub õnn,
ja polegi ma enam könn!?!?
Elagu siis aasta uus,
mis sest, et vilets maik on suus.
Lisas: 52eiko | Lisatud: 27.12.2016 08:29 | Otselink Tulevane aastavahetus | Saada e-kaardiga Tulevane aastavahetus
Aastavahetus
Uuel aastal uue hooga,lähme poodi šampanjat tooma.
Siis saab vastu võtta aasta,
parema kui möödund aastad.





