Kasutaja 52eiko poolt lisatud luuletused ja salmid - leht 20
Kes sa oled?
Anna mulle üks hetk,et saaks näidata,
kes ma olen.
Ma pole see,
kes sa arvad olevat.
Ma pole ka see,
kes sa tahaksid, et ma olen.
Parem astu ligi
ja see hetk ,
viib sind vastuseni,
kes ma selline olen.
Vaikus ilma muusikata
Vaikus on muusika,millel puudub heli.
Muusika nagu mängiks,
aga kuulda pole häält.
Kuulan, aga ei kuule,
siin vaikuses mida vaja.
Ainus mida on kuulda,
on mu mõtete kaja.
Seda kuulen ainult mina,
mida mõtestama hakkan samal ajal.
Lisas: 52eiko | Lisatud: 07.10.2016 06:59 | Otselink Vaikus ilma muusikata | Saada e-kaardiga Vaikus ilma muusikata
Sinu pilk
Su pilk on lummav kui tähistaevas,see sütitab leegid mu südames,
see tunne toob sooja lõputus külmas
ja annab valgust ses pilkases pimeduses.
Ma ikkagi ootan sind
Ma ikkagi ootan Sind - sest Armastan!ja ikkagi igatsen Su järgi - sest hoolin!
ja kuigi see kõik teeb haiget vahel!
enda ellu vaid Sind ma soovin!!!
ja Ma Armastan Sind Kallis!!!
Lisas: 52eiko | Lisatud: 06.10.2016 08:01 | Otselink Ma ikkagi ootan sind | Saada e-kaardiga Ma ikkagi ootan sind
Maagilised uued õpetajad
Sattusin ühte kooli,kus õpetajaid palju.
Uued ja tundmatud,
kurjad ja leebed.
Tunnis kartsin ma olla,
äkki ei meeldi ma neile.
Nägin, siis ma imet
uue õpetaja maagiat.
Maagia teel tuttavaks sain kooliga,
kukkusin ümber tunnis tooliga.
Õpetaja muretsema hakkas
ja valu siis lakkas.
Olen õpetaja maagiaga rahul,
siis ilmus välja võimas kahur,
mis tulistas maagiat
ja peletas halva.
Kui kord lõpetame kooli,
siis igatsema, jääme sõpru häid.
Õppimine kohustuslik oli
ja nädalapäevad täis.
Lisas: 52eiko | Lisatud: 06.10.2016 07:54 | Otselink Maagilised uued õpetajad | Saada e-kaardiga Maagilised uued õpetajad
Aeg ei peatu
Palju aastaid on möödas sellest kui olin väike,lapsepõlv on aeg, mis talletab mällu käike.
Minu jaoks polnud tähtsust sõnal " mood",
see mis ema kätte tõi, tuli selga panna nagunii.
Hilbud seljas õue tõttasin,
õde mulle järgi ruttas.
Õnneks polnud rohkem vaja,
kui värske õhk ja mängumaja.
Koos meil oli lõbu laialt,
isegi kui ema meid rajalt peatas.
Ema arvas, et meid ta keelata suutis,
aga kohe kui pea keeras,
siis meie suunda muutsime.
Naersime ja kiirustasime eest,
nägime kuidas ema vihast kees.
Jäädavalt südames
Oled alati minuga,kannan sind oma südames igalpoolOled läbistanud minu hinge kui äratav piksenool
Ei soovi muud,kui vaid veeta sinuga oma aega
Sa oled imeline,maailm ju peatub kui sina naerad.
Las puhuda tuuled,las tormab maailm ja äike
sest kui oled minuga,särab alati taevas päike.
Öeldes et armastan sind,sellest iial lihtsalt ei piisa
Mu tunded on piiritud kallis,tea et olen siiras
Ära lahku kunagi,sest olen liiga õrn veel
Ära lahku kunagi,sest kardan kukkuda ma kõrgelt
Armasta mind palun lausu et nii sa teed
Armasta mind ja näitan mis peidus minu sees
Ning ära muretse,meil on maailmas aega veel
Sest eal siit ilmast ei lahku sina,minu taevake
Maailm on see ja sina kõnnid selle kõige ees
Maailm oled sina ja sina vaid see õige tee
Luban olla sinu,ei iial väsi seda kordamast
Kuidas minu väike süda,ei lakka sind armastamast
Luban olla sinuga siis,kui see tolm vaibub
Luban olla sinuga siis,olgu tervis või haigus
Ei lahku sinu juurest eales,ei lahku ma iial
Ei ükski sinu mure,ei tule olema minule kunagi liiast
Ma tahan olla sinuga ja ma tahan et sa seda näed
Ühendame oma armastuse väed ja kõnnime läbi maailma käsikäes
Tahan sinuga olla,tahan tuua sinule taevatähed
sest sõnadest ei piisa,nendest lihtsalt jääb väheks
Saadan sinuni,oma suudlused selles külmas tuules
lootuses et minu soe paitus,leiab sinu kaunid huuled
Tahan olla sinuga lähedane,nagu saabas ja paelad
Soovin vaid rippuda oma armastusega sinu kaunil kaelal
Igapäev kui sinust unistan,seisan taas sõnatuna
Sest minu südames on vaid üks koht ja see on sinule hõivatuna
Mõte sinust,suudab muuta päeva kauniks ööks
Inglike,su ilu minu hinge seest ju sööb
Ja minu rinnust oled rebinud minu südame
vahet pole,see tuksub edasi sinu ikka veel ja veel.
Sa oled minu kuu,minu tähed,minu taevas
sa oled minu printsess viimas minu viimsed vaevad
Ära nugrutse kunagi,sa oled minu hinge sisar
kui märjad sinu silmad,voolab ka minu põsel pisar
Läbi selle pimeduse alati sind edasi saadan
Sa oled minule,kui preestrile tema püharaamat.
Ära istu nukruses,printsess ära eales sa muretse
Sest koidab see päev,mil meie südamed kohtuvad veel.
Võin kaotada oma jalad,võin olla täiesti pime
Võin kaotada oma mõistuse aga ma ei unusta iial sinu nime !
Lisas: 52eiko | Lisatud: 05.10.2016 08:02 | Otselink Jäädavalt südames | Saada e-kaardiga Jäädavalt südames
Õnne
Õnne taskusse ja põue,õnne tuppa ja õue.
Kas on olemas...
Kas on olemas sõpru,Kes meid kasutavad?
Kas on olemas sõber,
kes vigadeta?
Kas on olemas pahandust,
mis lõppeb halvaga?
Kas on olemas koera,
ilma sõbrata?
Ära hülga sõpra,
kui ta hädas.
Ole talle toeks,
heas ja halvas.
Igaüks vajab kedagi,
kelle najal nutta.
Ta loodab, et tal on keegi,
kellele mure jätta.
Sõprus ei piira vanust
vaid kurbust.
Kui keegi pole piisavalt tugev,
see on andeks antav.
Sa olla võid sõber vanemaga
või mõne nooremaga.
Kasvõi pigemaga
või lühemaga.
Pole olemas sõpra,
kes hülgab.
On olemas vaenlane,
kes vihkab.
Sõbrad ei ütle hüvasti
vaid nägemist.
Sõpra on lihtne kaotada,
aga teda tagasi on raske võita
Lisas: 52eiko | Lisatud: 04.10.2016 07:16 | Otselink Kas on olemas... | Saada e-kaardiga Kas on olemas...
Kõnnitud sammud
Ma kõnnin sammu,mida olen juba käinud.
Sest kunagi ammu,
mul elu siit läinud.
Aega, mida ei saa tagasi,
lapsepõlv, mis maha magasin.
Aga kas tahangi tagasi?
Elu läheb ju edasi.
Eks ma varsti proovin uuesti
Vaatab, kuidas välja tuleb.
Lisas: 52eiko | Lisatud: 04.10.2016 07:15 | Otselink Kõnnitud sammud | Saada e-kaardiga Kõnnitud sammud





